Měna

CZK

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám!
+420 734 342 754
nebo nám napište.

Kód produktu: ICL-10

Soft-start / Omezovač náběhového proudu pro transformátory na DIN lištu, 6000VA/26A/250V (6kVA)

Omezovač náběhového (rozběhového) proudu, pro transformátory, max. napětí 250V/26A, max. trvalý výkon 6000VA, svorkovnice

Podrobný popis

Novinka

Popis produktu

Soft-start / Omezovač náběhového (rozběhového) proudu vhodný pro toroidní transformátory a další konstrukční typy transformátorů. Je vhodný pro toroidní transformátory v rozsahu trvalého výkonu od 300 VA do 6000 VA. S držákem pro instalaci na DIN lištu do rozvaděčů.

Pro méně výkonné 230V transformátory máme v nabídce soft-start do 4000 VA. Naleznete jej zde.

Při spuštění soft-startéru běží napájení 1-2 vteřiny přes obvod s výkonným rezistorem, který sníží rázový proud při spuštění transformátoru na přijatelnou úroveň. Po uplynutí této doby dojde k sepnutí relé, které odepne obvod soft-startéru.

Pro správnou funkci soft-startéru je vždy nutné zapnout transformátor zapnutím napájení soft-startéru. V případě zapojení transformátoru při zapnutém stavu soft-startéru nebude obvod fungovat. 

Tento soft-start je určen pro rozběh transformátorů nebo odporové zátěže (např. topné spirály). 

Pro jiné použití (např. invertorové svářečky, motory) není vhodný. 

Rozměry:

  • Rozměry včetně svorkovnice: 170x55x80 mm
  • Rozměry samostatné krabice bez svorkovnice: 118x55x80 mm

Specifikace

Obecné

Provedení Na DIN lištu
Max. Provozní napětí 250 V
Počet fází 1
Výkon 6000 VA
Proud 26 A
Čas náběhu 1-2 vteřiny
Vstup napájení Svorkovnice
Výstup Svorkovnice
Vypínač Ne
Maximální počet cyklů spuštění za hodinu 100

Rozměry a hmotnost

Šířka 170 mm
Výška 55 mm
Hloubka 80 mm

2 890,00 Kč

2 388,43 Kč bez DPH

předp. naskladnění 27.01.