Měna

CZK

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám!
+420 603 886 464
nebo nám napište.

Trubičkové a drátové

V nabídce naleznete kvalitní olovnaté a bezolovnaté trubičkové a drátové pájky od českého výrobce Kovohutě Příbram pro měkké pájení v elektrotechnice i tvrdé pájení Cu trubek. Pro pájení v eletrotechnice máme i speciální pájky pro pájení stříbrných a zlacených povrchů, teplotně citlivých součástek a konektorů. Mnoho slitin máme i s více typy tavidel (fluxů), které jsou více aktivní a mohou pomoci při pájení obtížně pájitelných povrchů. 

Pokud si nejste jisti, jaká pájka je pro vaše použití vhodná, neváhejte nás kontaktovat. Velice rádi vám pomůžeme s výběrem :) 

Nevyhovuje vám složení slitiny, použité tavidlo, velikost balení nebo průměr trubičky/drátu? Nevadí, můžeme dodat pájky i mimo sortiment na přání – minimální objednávka je 5 kg a lze dodat v baleních od 100 g až po 20 kg, s celou řadou nejpoužívanějších slitin, tavidel a průměrů trubiček/drátů. V případě zájmu nám neváhejte poslat poptávku.  

Prodej pájek s obsahem olova je omezen na IČ

Kampaně

Parametry zavřít

Seřadit podle Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.

17 produktů

Zobrazení

Přihlášení zavřít