Měna

CZK

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám!
+420 603 886 464
nebo nám napište.

Adaptéry

Jedná se o takzvané zdroje "do zásuvky". Napájecí adaptéry jsou zdroje určené k napájení, či nabíjení menších zařízení. Adaptéry jsou spínané zdroje a nahrazují staré "trafa", které jsou rozměrná, těžká a málo účinná.

Při výběru sledujte výstupní napětí (V) a proud(A). Výstupní napětí musí být stejné jako údaje uváděné na zařízení případně na původním adaptéru. U proudu(A) by měla hodnota být stejná, ale může být i vyšší než deklarovaná na zařízení/původním adaptéru. Pokud si nejste jisti výběrem, odešlete nám fotografii štítku starého adaptéru nebo štítku zařízení, pro který je nový adaptér určen.

240,00 2 965,00

Kampaně

Parametry zavřít

Určuje elektrickou efektivitu, zbylé procenta do hodnoty 100% se promění na teplo. Např. při účinnosti 70% u 100W zařízení se promění v teplo 30% tj. 30W elektrické energie. Nižší účinnost zvyšuje spotřebu elektrické energie, ale také zahřívání zařízení.

Seřadit podle Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.

147 produktů

Zobrazení

Přihlášení zavřít