Měna

CZK

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám!
+420 603 886 464
nebo nám napište.

Transformátory

V naší nabídce naleznete zakázkově vyráběné toroidní transformátory ve dvou typech provedení – Základní a Audio provedení. Většina typů transformátorů je dostupná od výkonu 20 VA do 4000 VA se sekundárním napětím od 10 V do 230 V. 

Základní provedení je vyráběno s prázdným středem do výkonu 1000 VA, montáž probíhá pomocí kovových talířů. Za příplatek je možné dodat transformátor s držákem na DIN lištu (pouze do 250 VA). 

Nad 1000 VA je již střed zalitý epoxidovou pryskyřicí, s otvorem pro šroub. Zalít střed je možné za příplatek u všech výkonů základního provedení transformátorů. 

Provedení Audio se konstrukčně významně liší – mezi vinutími je přidáno magnetické stínění, dále význmaně snižuje mechanický brum, který je nežádoucí především při nižších poslechových hladinách. Jádro i vinutí jsou impregnovány. U všech výkonů je již v ceně zalitý střed. 

Audio provedení je vhodné nejen pro zesilovače, předzesilovače, DAC převodníky a jinou audio techniku, ale také pro napájení zařízení, které jsou citlivé na rušení, nebo zařízení u kterých je požadován bezhlučný provoz samotného transformátoru.

665,00 8 537,00

Kampaně

Parametry zavřít

Seřadit podle Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.

173 produktů

Zobrazení

Přihlášení zavřít