Měna

CZK

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám!
+420 603 886 464
nebo nám napište.

Pro reproduktory

Modulové zesilovače pro reproduktory jsou otevřené konstrukce vhodné pro stavbu vlastního zesilovače nebo pro zabudování do reproduktorů či jiných zařízení. K dispozici máme celou škálu různých typů a konstrukcí. Nabídku tvoří především moderní spínané zesilovače ve třídě D a T s vysokou účinností, výbornou kvalitou zvuku a zároveň příznivou cenou. Mimo standardní konfigurace stereo a mono, nabízíme také 2.1 zesilovače a zesilovače pro subwoofery. 

39,00 1 950,00

Kampaně

Parametry zavřít

Určuje počet výstupních kanálů, tj. reproduktorů. Číslo za tečkou uvádí počet výstupů pro subwoofer. Např. 2.0 je klasické stereo - 2 reproduktory.

Určuje elektrickou efektivitu, zbylé procenta do hodnoty 100% se promění na teplo. Např. při účinnosti 70% u 100W zařízení se promění v teplo 30% tj. 30W elektrické energie. Nižší účinnost zvyšuje spotřebu elektrické energie, ale také zahřívání zařízení.

Seřadit podle Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.

16 produktů

Zobrazení

Přihlášení zavřít